Kul Yapı İnşaat Tic. A.Ş

Bodrum’da inşaat sektöründe firma bazında çalışmalarına 1993 yılında KUL İNŞ. LTD.ŞTİ olarak faaliyetlerine başlayan firmamız 1997 yılında KUL YAPI LTD ŞTİ olarak hizmetlerine devam etmiştir. Gelişen ve Büyüyen inşaat sektörüne paralel olarak firmamız 2013 yılında Kul-Yapı İnşaat Ticaret A.Ş. ünvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.
1993 yılından bu yana gerek taşeron ve gerekse müteahhitlik dalında inşaat sektöründe birçok projenin gerçekleştirilmesinde etkin rol oynamış, geniş bir müşteri portföyü ve referans ağına sahip olmuştur.

Firmamız 2002 yılında genişleyen iş hacmine orantılı olarak şantiyeler arası lojistik destek merkezini faaliyete geçirmiş 500m2 si kapalı hizmet binası, 10300m2’lik malzeme stok alanı ile hizmet kalitesini ve rekabet gücünü arttırmıştır.

Kazançlarının büyük bir kısmını kapasite genişlemesinde kullanan firmamız yaklaşık 40000 m2 alanı kapatabilecek kalıp malzemesi, geniş makine parkı ile kısa inşaat sezonunda fazla imalat yapma olanağına sahip olmuştur.

Firmamız 2005- 2014 yılı inşaat sezonunda yarımada da 25 ayrı şantiyede 400 kişilik ekiple yaklaşık 430.000m2 imalat yaparak yatırımcıların harcamalarının kazanca dönüşmesinde etkin rol oynamıştır.

1. sınıf deprem kuşağında bulunan yarımada da hızlı inşaat yapmanın yanında sağlam, proje ve detaylarına uygun, kaliteli inşaat yapmayı sözde değil özde benimseyerek yatırımcıların ilk tercihleri arasında olmayı başarmıştır.

Saygılarımızla
KUL-YAPI İNŞAAT TİC. A.Ş.